توان تولید دستگاه تولید فیلتر هوا

توان تولید دستگاه تولید فیلتر هوا

توان تولید ۶۵۰عدد فیلتر در ساعت:

بطور متوسط دستگاه تولیدی این مجموعه،توان تولید ۶۵۰ فلیتر هوا پرشیا-سمند،پراید،۲۰۶و ال نود و…در ساعت را دارا میباشد،که این راندمان در فیلتر هایی باابعاد بزرگتر مثل ۲۰۶sd،زانتیا به ۴۵۰فیلتر در ساعت و در فیلتر های نیسان انژکتور -دیزل و تیبا ۲۰۰فیلتر در ساعت است.

باتوجه به روند تولید روزانه در خط تولید باتوجه به اینکه زمان کاغذگذاری در قالب برای ۲۰۰۰قطعه فیلتر به زمانی حدود ۲ساعت نیاز دارد و نیز تولید ۲۰۰۰عدد به زمانی حدود ۴ساعت کاری بادستگاه نیازمند است و زمان از قالب درآوردن نیز حدود ۱ساعت نیاز دارد ،ایده آل ترین تیراژه روزانه برای تولید ۲۰۰۰فیلتر در هر روز متصور میباشد که ادعا در تیراژه بیشتر غیر منطقی می باشد.

فیلتیران

باتوجه به کیفیت وتحویل به موقع و تلاش برای جلب اطمینان ورضایت قلبی مشتری و از همه مهم تر مشتری مداری، چراغ راهنمای کلیه ی برنامه ریزی های خرد وکلان ما میباشد و آرزومندیم این مجموعه رضایت مشتریان ارجمند را جلب نموده باشد.

ساخت نوسازی و بازسازی خطوط تولید تاراز شهرکرد ،پرشین کویر کاشان ،بهاران اردستان ،پارس فیلتر جنوب بوشهر،فرنام فیلتر کرمان،فیلتر اورانوس شیراز ،صبا فیلتر شهریار ،بازار فیلتر اصفهان وراه اندازی با مجموعه های مرتبط گواه این مدعاست.

فیلتیران صنعت لذت یک گام جلوتر بودن

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

*

code

X