efffefef

انواع هد دستگاه CNC

انواع هد دستگاه CNC

هد ایتالیای  اورجینال :

هد ایتالیایی اصلی ترین بخش مکانیکی دستگاه و در اصل قلب تپنده دستگاه می باشد ،فرایند سیستم سیرکوله توسط این هد انجام می پذیرد .

تنظیم دبی خروجی مواد بصورت مکانیکی در دو مرحله روی هدایتالیایی قابل اعمال می باشد که این فرایند را میتوان در انواع مواد از یک به یک ،یک به سه ،یک به هفت و یک به هشت انجام داد.

این هد دارای سیستم خنک کننده و در صورت استفاده جهت تزریق زیره کفش (فوم گرم)دارای المنت گرمایشی است.

هد ایتالیای  اورجینال
هد ایتالیای  اورجینال

هد ترک:

این هد جهت مصارف صنعتی در صنعت تزریق فوم مورد استفاده قرار میگیرد.

هد ترک مناسب برای تزریق فوم در حجم بالای ۲کیلو گرم است.

من جمله یونولیت سقفی ،فوم کف پوش های ورزشی،….

هد ایرانی:

این هد ساده ترین نوع هد،دردستگاه تزریق فوم می باشد،که انحصارا بواسطه ی انتقال مواد و میکس آن ،مورد استفاده قرار گرفته که عمده مشکل در دستگاه تزریق فوم فیلتر در در بازار از طریق استفاده از این هد برای تولید کنندگان در سطح کشور بوجود آمده است.

دستگاه فیلتر هوا

فیلتیران صنعت

گروه تولیدی ،صنعتی ،بازرگانی فیلتیران یکی از تولیدکنندگان ممتازماشین سازی های فعال در کشور بابیش از ۱۵سال تجربه تولید و با بهره گیری از علم روز دنیا و تکنولوژی نوین، موفق به اخذ استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های (ISO 9001- ISO 14001- IMS- OHSAS 18001) گردیده است و با ایجاد بستری مناسب درامر تحقیق وتوسعه وپیشبرد سیستم کیفیت تولیدی باحرکت مستمر وهدفمند درراستای چشم اندازتوسعه کشورگامی عظیم و موثر در راستای اشتغال زایی و اعتلای صنعتی میهن عزیزمان برداشته است.

    

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

*

code