اهتزار پرچم فیلتیران در هیمالیا

اهتزار پرچم فیلتیران در هیمالیا

امین دهقان کوهنورد اصفهانی و موسس باشگاه کوهنوردی اورست اصفهان در ادامه تلاش خود روی قله ماناسلو ، با توجه به اینکه امسال بارش ها زیاد بود و حتی بیس کمپ‌هم برفی و یخبندان شد، پس از هم هوایی و بارگزاری در کمپ های بالا با توجه به اینکه ثابت گزاری ها از کمپ ۳ تا قله نیز در حال انجام بود، از ارتفاع ۴۸۰۰متری بیس کمپ در یک هوای برفی، حرکت نهایی خود را آغاز کرد.
هر روز به کمپ های بالاتر رفت تا اینکه به کمپ ۴ در ارتفاع ۷۴۰۰متر رسید و شب مانی در هوای سرد و برفی منطقه بدون استفاده از کپسول اکسیژن داشت. رسیدن به همه کمپ ها نیازمند کار فنی و طاقت فرسا بود.
مهندس امین دهقان ۲۶سپتامبر ۲۰۱۹پنجشنبه ۴مهر۹۸ ساعت ۲ بامداد از ارتفاع ۷۴۰۰متری به قصد صعود قله ۸۱۶۳ متری در هوای سرد و بوران منطقه با استفاده از یک کپسول اکسیژن حرکت کرد و حدود ساعت۸:۳۰صبح بر فراز قله ایستاد.
این صعود موفق را به جامعه ورزشی استان اصفهان به جهت اولین صعود هشت هزار متری و به ملت عزیز ایران تبریک عرض می کنیم
ایشان پس از صعود مجدد به کمپ چهار برگشته و باز هم ارتقاع کم کرده و وسایل کمپ سه را نیز پایین آورده و در کمپ دو۶۸۰۰متر شب مانی داشت هم اکنون به بیس کمپ ارتفاع ۴۸۰۰ رسیده اند.
مهندس امین دهقان حدود یک هفته دیگر به شهر کاتماندو پایتخت نپال خواهد رسید
برای ایشان آرزوی فرودی ایمن و سلامتی و موفقیت داریم

 

دستگاه تولید فیلتر 

فیلتیران صنعت

گروه تولیدی ،صنعتی ،بازرگانی فیلتیران یکی از تولیدکنندگان ممتازماشین سازی های فعال در کشور بابیش از ۱۵سال تجربه تولید و با بهره گیری از علم روز دنیا و تکنولوژی نوین، موفق به اخذ استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های (ISO 9001- ISO 14001- IMS- OHSAS 18001) گردیده است و با ایجاد بستری مناسب درامر تحقیق وتوسعه وپیشبرد سیستم کیفیت تولیدی باحرکت مستمر وهدفمند درراستای چشم اندازتوسعه کشورگامی عظیم و موثر در راستای اشتغال زایی و اعتلای صنعتی میهن عزیزمان برداشته است.

    

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

*

code