برخی امکانات دستگاه های فیلتیران

در این مقاله ما برخی از امکانات به همراه توضیحاتی کوتاه و مختصر را خدمت شما همراهان فیلتیران صنعت ارائه می دهیم ، با ما همراه باشید تا پایان این مقاله و مقاله ی دیگری از ما  تا بیشتر در رابطه با ابزار و وسایل مورد استفاده و همچنین تجهیزاتی که موجب آسانی برای تولید کنندگان انواع فیلتر می شود آشنا شوید.   

 

توضیح  در ارتباط با میز  : CNC دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا مجهز به میز CNC میزی است که قالب های پلاستیکی بدون دخالت دست توسط حافظه ی از قبل تعریف شده ی کامپیوتر دستگاه توسط تولید کننده  تنها با انتخاب مدل خودروی مورد نظر از صفحه تمام لمسی LCD و میز CNC بسته به مدل و سایز، روی میز را در آن مسیر حرکت می دهد تا مواد از هد ریز دستگاه به قسمت مواد ریز قالب مواد ریزی وارد شود.

توضیح در رابطه با :  PLC کنترل کننده ی نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را دریافت و آن ها را بر طبق برنامه ریزی که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می نماید و نتیجه عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و اجرا کننده های فرمان ارسال می کند.

 

مواد اولیه تولید فیلتر هوا :  

 

مواد اولیه ی مورد نیاز برای تولید یک فیلتر هوا ی ماشین شامل

  • پلي و ایزو سینات
  • کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا
  • کاغذ خام فيلتر هوا (رول)
  • دي ام اف
  • چسب کاغذ فيلتر هوا
  • طوري آلومینیومی فيلتر هوا
  • قالب انواع فيلتر هوا
  • فوم پلي يورتان : يکي از مواد اوليه در توليد فيلتر هوا اتومبیل مي‌ باشد، که از واکنش شيميايي دو مايع پلي و ايزوسيانات توليد مي‌ شود.لازم است پلي ال و ايزوسيانات به خوبي و با نسبت ترکيب معین با هم مخلوط شوند تا زنجيره‌ هاي پليمري پلي يورتان به درستی تشکيل شوند.

در برخي مواد هاي اولیه ی موجود در بازار به علت خالص نبودن آن هل (پلي را با مواد هایی مانند کربنات يا روغن براي سود بیشتر ترکيب مي ‌نمايند). و ازکاغذ هاي بي کيفيت با گريد پايين و چين های غيراستاندارد برای فروش استفاده مي شود.

قالب های مورد استفاده برای فيلتر هوا : قالب های مورد استفاده برای تولید انواع فیلتر ها در بازار موجود است و برای انواع دیگر اتومبیل ها نیز باید قالب مخصوص به آن خودرو ساخته شود که آن ها را با قالب های تزریق پلاستیک و به وسیله ماشین های تزریق پلاستیک می توان ساخت.

انواع قالب ها شامل : قالب فيلتر هواي پژو، فيلتر هواي پرايد، فيلتر هواي پژوSD کوچک و بزرگ، فيلتر هواي زانتيا، فيلتر هوايL90، فيلتر هواي مگان، فيلتر هواي پيکان‏، فيلتر هواي نيسان، فيلتر هواي پيکان و …. می باشد

سیستم سیرکوله چیست  و چه کاربردی دارد؟

امروزه هم در فضای مجازی مانند اپلیکیشن ها و سایت ها و هم در مغازه ها و کارگاه ها شاهد فروش انواع دستگاه های تزریق فوم فیلتر هوا هستیم.

اکثر صاحبان دستگاه های تزریق فوم فیلتر هوا دلیل فروش  دستگاه های خودشان را تغییر شغل ، مهاجرت و ….

بیان می کنند ولی اصل موضوع چیز دیگری می باشد. که در ادامه ی این مقاله به این مبحث بسیار مهم می پردازیم.

هر دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا پس از گذشت زمانی مشکلاتی را در روند تولید فیلتر هوا به همراه دارد

این مشکلات که تقریبا برای بیش از 95% دستگاه های موجود در بازار در روند تولید  پیش می آید شامل:

  • به اعزای تولید هر یک عدد از فیلترهای هوا که پمپ های پلی و ایزو را خاموش و روشن می شود.
  • اگر بخواهند در هر شیفت کاری تولید حد اقل 1000 فیلتر هوا داشته باشند  باید دینام دستگاه را 1000 مرتبه روشن و خاموش می شود که این موضوع خود باعث بروز مشکلاتی که از لحاظ مالی که باعث زیان بسیاری می شود شامل  مصرف برق بسیار زیادی است که برای هر بار روشن شدن دوباره ی دینام دستگاه صورت می گیرد دومین مورد که باعث از بین رفتن و فرسودگی زود هنگام دستگاه می شود یعنی با هر سرس خاوش و روشن شدن دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا اصطلاک دراز مدت را برای دینام به همراه خواهد داشت.

در این مرحله با رسیدن به تیراژی در حدود 5000 عدد فیلتر هوا دستگاه تزریق فوم دیگر شامل آن هماهنگی اولیه در زمان خاموش و روشن شدن دینام ها نمی باشدو این مشکل بزرگ به علت اینکه در تولید فیلتر هوا ما باید نسبت ثابتی داشته باشیم باعث خرابی و دور ریختگی مواد اولیه به میزان قابل توجهی در تولید می شود و می توان گفت دلیل عمده و اصلی به فروش رسیدن دستگاه های داخل بازار به این خاطر است که عملکرد درستی در گردش دائمی مواد یا سیستم سیر کوله ندارد.

سیستم سیر کوله یا گردش دائمی مواد

سیستم سیر کوله یا گردش دائمی مواد انحصارا در دستگاه های تولیدی مجموعه ی فیلتبران با توجه به در خواست مشتری به دو صورت، شید پنوماتیک در کنارهد ایرانی و یا ایتالیایی ( دارای شید انتقال مواد به صورت اتوماتیک ) انجام می  پذیرد، که این موضوع باعث افزایش فر آیند تولید و تیراژ مناسب در تولید می شود.

مجموعه صنعتی فیلتیران با توجه به این موضوع با کیفیت ترین امکانات را برای شما تولید کنندگان عزیز فراهم نموده است

سند این موفقیت، صداقت، مشتری مداری و به روز رسانی خلاقانه تکنولوژی و مدیریت صحیح در چشم انداز صنعت میباشد. لذا مجموعه ی فیلتیران با مجوزات رسمی، استاندارد های جهانی و افتخارات ملی از سوی مسئولین محترم کشوری و گواهینامه های متعدد آموزشی و افتخاری از سوی کشورهای اروپایی در حوزه خلاقیت و نوآوری،مشتری مداری،کیفیتی و مدیریتی یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان ماشین آلات فیلتر هوای خودرو و تنها فروشنده رسمی با اعتبارات فوق در ایران و خاورمیانه می باشد

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

*

code