تولید فیلتر هوا - مشکلات تولید فیلتر هوا - صفر تا صد تولید فیلتر هوا - گروه صنعتی فیلتیران

مشکلات تولید فیلتر هوا

[vc_row rtl_reverse=”yes”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

مشکلات تولید فیلتر هوا

صفر تا صد تولید فیلتر هوا ) تولید فیلتر هوا هم مانند تولید هر نوع تجهیز یا قطعه و ماشین آلات نیازمند داشت اطلاعات کافی در مورد بازار آن محصول است. در ایران همواره به دلیل مشکلات اقتصادی مانند تورم و تحریم ، بسیاری از صنایع با مشکلات جدی بر سر راه تولید محصول خود مواجه هستند. تولید فیلتر هوای خودروهای سواری و سنگین با استفاده از دستگاه تولید فیلترهوا به یک صنعت تبدیل شده است و می تواند عواید مناسبی را برای تولید کننده و البته مصرف کننده نهایی دربر داشته باشد. بروزرسانی بهمن ۱۳۹۸ – [۲۰۲۰] updated

مجوزهای لازم برای تولید فیلتر هوا

تولید فیلتر هوا هم مانند همه کسب و کارها نیاز به داشتن مجوز قانونی دارد. گرچه کارگاه های زیادی در حال تولید فیلترهوا هستند که مجوز قانونی برای تولید فیلتر ندارند. در واقع داشتن مجوز کسب و کار برای درآمد از تولید حصول بیشتر یک نوع فرهنگ است تا یک قانون . ما در ایران همواره به دلیل سخت بودن مراحل اخذ مجوز و کاغذبازی های بعضا بی مورد و خسته کننده ، ترجیح می دهیم تا کسب و کارمان را راه اندازی کنیم و در صورت لزوم و اجبار خریدار و یا توسعه آن به دنبال کسب مجوز میرویم . 

بروزرسانی بهمن ۱۳۹۸ – [۲۰۲۰] updated[/vc_column_text][vc_single_image image=”101″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

باتوجه به نامگذاری سال های اخیر مانند سال ۱۳۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی و  نیز سال ۱۳۹۸ به نام سال رونق تولید ، اقدامات مناسبی برای تسهیل در تولید و ایجاد شغل شده است.  بهرحال با پیش بینی های انجام شده توسط قانونگذار و نیز تسهیل مراحل اخذ مجوز برای تولید محصول ، تا حدود زیادی این مورد برطرف شده و شما می توانید به سرعت اقدام به ثبت نام و اخذ مجوز تولید برای تولید فیلتر هوا نمایید.

ما در گروه تولیدی،صنعتی،بازرگانی فیلتیران صنعت مشاوره و نیز آموزش های مورد نیاز جهت تجهیز و اماده کردن کارگاه تولیدی برای گرفتن مجوزهای لازم را دراختیار شما قرار می دهیم. 

[/vc_column_text][vc_single_image image=”203″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

بازار تولید فیلتر هوا اشباع شده است ؟

یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است برای تولید کنندگان و کسانی که قصد خرید دستگاه تمام اتومات تولید فیلترهوا را دارند پیش بیاید این است که ، ایا بازار این محصول رونق دارد و یا به اصطلاح اشباع نشده است ؟ 

پاسخ ما با این دوستان این است که کافیست شما نگاهی به بازار خودروی داخلی و نیز شرکت های وارد کننده خودرو بیندازید. تعداد خودروی تولید شده در ایران در بالاترین میزان خود در سال های اخیر قرار گرفته و حتی تعدادی از این خودروها به کشورهای همسایه در حال صادرات هستند. پس این بازار خودروی داخلی همواره پابرجا است.

مورد بعدی اینکه ما ایرانی ها همواره خودرو را به عنوان کالای لوکس خریداری می کنیم تا کالای مصرفی . به همین دلیل است که شما مشاهده می کنید تعداد خودروهای با عمر بالای ۱۰ تا ۲۰ سال در ایران چندین برابر استاندارد جهانی است. پس نیاز به قطعات و لوازم مورد نیاز این خودروها تا چندین سال پس از توقف تولیدشان حس می شود. مثلا تولید خودروی پیکان در ایران از سال ۱۳۸۴ متوقف شد اما قطعات یدکی و تجهیزات آن هنوز هم توسط شرکت های تولید کننده قطعات در حال تولید است. 

[/vc_column_text][vc_single_image image=”204″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید” txt_align=”center” style=”flat” color=”green”]

۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷ – ۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

کلاهبرداری در فروش دستگاه فیلتر هوا

یکی دیگراز مشکلات تولید فیلتر هوا ، سوء استفاده و کلاهبرداری های زیاد در فروش دستگاه و متاسفانه بی اعتمادی بخش زیادی از جامعه در رابطه با تولید فیلتر هوا است. همین چند ماه پیش بود که در سایت مشرق نیوز خبری با عنوان ” هشداری جدی به جوانان جویای کار ” منتشر شد. در قسمتی از متن این خبر آمده است :

اخیراً چند شرکت در اصفهان با تبلیغات گسترده و اغفالگر مبنی بر فروش دستگاه‌هایی مثل تولید فیلتر هوا و روغن اتومبیل و با وعده‌های فریبنده و سوءاستفاده از بیکاری جوانان، مشتریان زیادی جلب کرده و به سودهای ناصواب سرشار رسیده‌اند. به گزارش گروه اجتماعی مشرق، عبارت‌های فریبنده و جملات اغواگرانه، مضمون روزانه صدها آگهی در جراید و بروشورهای تبلیغاتی است که عواملش با استفاده از ظرفیت‌های مغفول جامعه و نیاز جوانان درصدد فریب جامعه و سوءاستفاده از مشکلات و بیکاری‌های نسل جوان هستند.
استفاده ناصواب از ترفندهای بازاریابی

«یک سرمایه‌گذاری استثنایی و بی‌همتا برای جوانان جویای کار»/ «با سرمایه ۳۰۰ هزار تومان صاحب‌کار پردرآمد شوید»/«تولید فیلتر اتومبیل فقط با ۳۰۰ هزار تومان سرمایه»/«کار تولیدی دائم با ضمانت‌نامه خرید»/«با سرمایه اندک و در داخل منزل صاحب کارگاه تولیدی با درآمد بالا شوید»/ «با سه میلیون سرمایه‌گذاری روزی ۷۰ هزار تومان درآمد داشته باشید!

منبع خبر : مشرق نیوز 

ما در فیلتیران کلیه مراحل  نصب و راه اندازی ، تولید . بازاریابی و فروش این محصول را به شما راهنمایی و مشاوره می دهیم. همچنین در خصوص دریافت مجوزهای قانونی و کسب استاندارد برای تولید فیلترهوای استاندارد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

استاندارد تولید فیلتر هوا

 استاندارد روش آزمون فیلتر هوا که نخستین بار در سال ۱۳۵۳ تهیه گردید بر اساس پیشنهادهای رسیده و بررسی و تایید کمیسیون فنی مربوطه برای اولین بار مورد تجدیدنظر قرار گرفت و در چهل و یکمین جلسه کمیته ملی استاندارد مکانیک و فلزشناسی مورخ ۶۷/۱۲/۱۷ تصویب شد , اینک به استناد ماده یک قانون مواد الحاقی به قانون تأسیس مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب آذرماه سال ۱۳۴۹ به عنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می‏گردد .

 برای حفظ همگامی و همآهنگی با پیشرفت‏های ملی و جهانی در زمینه صنایع و علوم , استانداردهای ایران در مواقع لزوم مورد تجدیدنظر قرار خواهند گرفت و هرگونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استاندارد برسد در تجدیدنظر بعدی مورد توجه واقع خواهد شد .

برای مطالعه کامل متن استاندارد و روش آزمون فیلتر هوا به این مطلب مراجعه کنید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”247″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

مراحل دریافت استاندارد تولید فیلتر هوا

یکی از مشکلات دیگر و یا به عبارت بهتر سوالی که برای تولیدکنندگان و خریداران خط تولید فیلتر هوا به وجود می اید ، مراحل درافت استاندارد برای تولید فیلتر هوا و زمان آن است . ما در گروه صنعتی فیلتیران جهت شفاف سازی این مراحل و آشنایی شما  با این مراحل خلاصه این مراحل را به اختصار در زیر شرح می دهیم :

صفر تا صد تولید فیلتر هوا

  1. راه اندازی کارگاه تولید فیلتر هوا  (استعلام محل مناسب براین کار تنها از طریق اداره صنایع شهر شما امکان پذیر است )
  2. اخذ مجوز کسب برای تولید فیلتر هوا (جواز کسب یا پروانه بهربرداری از اداره صنایع یا اتحادیه اصناف )
  3. خرید مواد اولیه تولید فیلتر هوا 
  4. ثبت نام و علامت تجاری مورد نظر در وبسایت مرکز مالکیت معنوی http://iripo.ssaa.ir/
  5. مراجعه به اداره استاندارد

نکته مهم : همه مراحل ذکر شده در بالا الزامی است و حداقل تا ۴ ماه زمان می‌برد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید” txt_align=”center” style=”flat” color=”green”]

۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷ – ۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

2 دیدگاه

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

*

code